Jak odblokować Toadette w Mario Kart Wii: 8 kroków (ze zdjęciami)

Spisu treści:

Anonim

Toadette to jeden z ukrytych kierowców w Mario Kart Wii. Jest lekkim zawodnikiem, dzięki czemu jest zwinna za kierownicą. Aby ją odblokować, musisz odblokować wszystkie tory. Po ukończeniu próby czasowej na każdym z nich, Toadette odblokuje się.

Uwaga: Kiedyś można było odblokować Toadette, wygrywając 1000 wyścigów Nintendo WFC, ale nie jest to już możliwe, ponieważ Nintendo WFC zostało zamknięte w maju 2014 roku.

Kroki

Odblokuj Toadette w Mario Kart Wii Krok 1

Krok 1. Odblokuj wszystkie kursy

Aby zdobyć Toadette, musisz ukończyć jazdę na czas na każdym kursie. Zanim to zrobisz, musisz odblokować wszystkie dostępne puchary, zaliczając wydarzenia Grand Prix. Jeśli masz problemy z pokonaniem różnych zawodów Grand Prix, zapoznaj się z tym przewodnikiem, aby uzyskać wskazówki, jak zostać lepszym kierowcą.

• Zdobądź co najmniej 3 miejsce w Pucharach Grzybów i Kwiatów, aby odblokować Puchar Gwiazdy.
  • Zdobądź co najmniej 3 miejsce w Pucharach Muszli i Bananów, aby odblokować Puchar Liścia.
  • Zdobądź co najmniej 3 miejsce w Pucharze Gwiazd, aby odblokować Puchar Specjalny.
  • Zdobądź co najmniej 3 miejsce w Pucharze Liścia, aby odblokować Puchar Błyskawicy.
Odblokuj Toadette w Mario Kart Wii Step 2

Krok 2. Wybierz „Próby czasowe” z menu „Single Player”

Ponieważ Nintendo WFC zostało wyłączone, odblokowanie Toadette jest możliwe tylko poprzez ukończenie próby czasowej na wszystkich 32 trasach.

Odblokuj Toadette w Mario Kart Wii Step 3

Krok 3. Wybierz dowolną postać i pojazd

Możesz użyć dowolnej kombinacji postaci i pojazdu, z której chcesz ukończyć próby czasowe.

Odblokuj Toadette w Mario Kart Wii Step 4

Krok 4. Wybierz pierwszy kurs pierwszego Pucharu i wybierz „Solo Time Trials”

Nie musisz pokonywać żadnego z czasów ani dobrze sobie radzić, wystarczy ukończyć próbę czasową i ustawić czas.

Odblokuj Toadette w Mario Kart Wii Krok 5

Krok 5. Metodycznie przepracuj każdy kurs

Upewnij się, że ukończyłeś próbę czasową dla każdego z czterech torów w Pucharze, zanim przejdziesz dalej. Zapewni to, że nie będziesz musiał wracać i znajdować kursu, który pominąłeś.

Pamiętaj, że nie musisz bić w żadnym momencie. Po prostu dotrzyj do końca, aby czas został nagrany